В Одеській області жінку засудили до п'яти з половиною років позбавлення волі за підкуп виборців

Один голос оцінювали в 600 гривень

Фото з відкритих джерел

В Одеській області жінку засудили до п'яти з половиною років позбавлення волі за підкуп виборців. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Повідомляється, що мешканку Кілійського району Одеської області визнали винною в тому, що вона неодноразово підкуповувала виборців на користь однієї політичної сили.

Суд установив, що у квітні 2018 року жінка займалася підкупом виборців у місті Кілія і в селі Шевченковому. Один голос оцінювали в 600 грн. Вироком суду, крім тюремного ув'язнення, їй заборонено займатися діяльністю, пов'язаною з виборчим процесом.

У Комітеті виборців після квітневих виборів заявляли, що в підкупі помітили шість політичних партій

Сьогодні прес-служба "БПП "Солідарність" заявляє, що жінка, засуджена Кілійським судом, займалася підкупом на користь "Батьківщини". "БПП "Солідарність" зазначає, що політично відповідальними за цей злочин є ВО "Батьківщина", на користь якої було здійснено неодноразовий підкуп виборців засудженою особою, та особисто її лідер Юлія Тимошенко. Тимошенко також персонально відповідає за долю жінки, яка отримала 5 з половиною років ув'язнення", - сказано в повідомленні.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів