Соціалістична партія висунула Ківу в президенти України

На з'їзді виступили голови обласних партійних організацій

В Києві прошов національний з’їзд Соціалістичної партії України. Головний соціаліст Ілля Кива переконує - зупинити беззаконня в країні може лише неможливість уникнути покарання за злочин. 

"Основне сьогодні завдання стоїть - це знищення корупції і захист українських громадян, захист майбутнього, якщо не сьогодні - то вже ніколи. І люди, які сьогодні зібралися це ті люди, які готові прийняти цей бій", - говорить лідер Соціалістичної партії Ілля Ківа.

На з'їзді виступили голови обласних партійних організацій. Вони зазначили, які проблеми є у населення в кожному регіоні та що треба зробити, щоб їх подолати. А також зазначили, що соціалістична партія почала боротьбу з корупцією.

"Основне питання, яке ми сьогодні піднімаємо: це об'єднання для боротьби, об'єднання лівих сил, об'єднання людей, у яких є совість, честь і бажання боротися в ім'я майбутнього нашої з вами країни", - говорить Ківа.

У фіналі з'їзду учасники висунули кандидатуру Іллі Киви на пост президента.

Підтримати єдиного кандидата в президенти приїхали і представники людей з вадами слуху і зору. Саме вони стали радниками голови партії. Загалом на з'їзд, за словами організаторів приїхало близько двох з половиною тисяч учасників з різних регіонів України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів