У "Голосі України" опублікували постанову про слідчу комісію, яка перевірить факти розкрадання у ЗСУ

Через півроку члени ТСК мають відзвітувати на пленарному засіданні Верховної Ради

MIGnews

У парламентському виданні "Голос України" опублікували постанову про утворення тимчасової слідчої комісії, яка проведе розслідування щодо розкрадання у Збройних силах України з 2004 по 2017 роки. Документ набув чинності у день прийняття, 7 червня.

Парламент постановив утворити тимчасову слідчу комісію (ТСК) із 12 осіб для розслідування даних щодо розкрадання у ЗСУ та підриву обороноздатності держави у період 2004-2017 р.р. Головою обрали нардепа від БПП, секретаря оборонного комітету Івана Вінника.

Мета ТСК - перевірка даних про використання коштів, призначених на ЗСУ; зокрема незаконний продаж військового майна. Комісія має підтвердити або спростувати такі факти.

Задачі комісії - перевірити, чи законно переводили військове майно у статус надлишкового; чи обґрунтована вартість відчуження техніки, озброєння та боєприпасів; чи за призначенням використовували кошти, спрямовані на фінансування Міноборони та ЗСУ.

Окрім того, депутати у складі ТСК мають перевірити, чи за обґрунтованими цінами продавали земельні ділянки ЗСУ (чи передавали під забудову в рамках інвестиційних проектів та програм протягом 2004-2017 років).

Комісія має діяти півроку та відзвітувати про результати своєї діяльності на пленарному засіданні ВРУ.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила цю постанову 7 червня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів