В АП спростували звинувачення чиновниці НАЗК у фальсифікації перевірок е-декларацій

Порошенко назвав неприйнятним інформаційну війну між НАБУ і НАЗК

З відкритих джерел

В Адміністрації президента України заявили, що серед їхніх працівників немає людей, причетних до фальсифікацій перевірок е-декларацій чиновників. Про це йдеться в повідомленні АП у відповідь на запит "Інтерфакс-Україна".

"В АП відсутні будь-які інструменти впливу на НАЗК. Відповідні заяви Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати в площині її робочих і особистих відносин з керівництвом НАЗК", – йдеться в повідомленні.

В адміністрації президента додали, що Петро Порошенко розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і "вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася в останні дні і завдає шкоди суспільним інтересам".

Раніше керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що насправді е-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над незгодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК.

"Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК... Мене особисто викликав до Адміністрації президента так званий куратор по НАЗК у вересні цього року і пропонував, щоб усі проекти рішень, які будуть винесені на засіданні НАЗК, в першу чергу розглядалися в АПУ, а потім вже на засіданнях НАЗК", – зазначила Соломатіна.

Раніше НАБУ викликало на допит директора НАЗК Наталю Корчак по справі про покупку паркомісць та їх використання для незадекларованих автомобілів. У травні журналісти програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" повідомляли, що виявили на паркомісці Корчак в столичній новобудові бізнес-класу нову машину Skoda Octavia A7, яку вона нібито не вказала в декларації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів