В АП не мають інформації щодо можливої зміни голови Харківської ОДА

Раніше ряд ЗМІ повідомив, що голова Харківської ОДА Ігор Балута може бути звільнений, а новим головою ОДА стане віце-президент інвестиційної компанії SigmaBleyzer Валерій Дема

news.bigmir.net
Новий заступник глави Адміністрації президента України Ігор Райнін не має інформації про можливу зміну глави Харківської облдержадміністрації. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я не володію інформацією про те, що які-небудь документи у Кабінеті міністрів або адміністрації президента готуються до зміни губернатора Харківської області", - сказав Райнін на прес-конференції, коментуючи інформацію про можливе призначення головою Харківської ОДА Валерія Деми.

Раніше ряд ЗМІ повідомив, що глава Харківської ОДА Ігор Балута може бути звільнений з посади, а новим головою ОДА стане віце-президент інвестиційної компанії SigmaBleyzer Валерій Дема.

Новини за темою: Порошенко призначив Райніна заступником голови Адміністрації президента

Дема входить до правління благодійного фонду "Мир і порядок", заснованого у квітні цього року групою харківських бізнесменів для підтримання громадського порядку і миру в Харкові і області.

На позачергових парламентських виборах Дема балотувався по округу № 178 від Блоку Петра Порошенка і зайняв друге місце (27,29%), програвши Дмитру Добкіну (33,05%).

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів