В АП назвали опубліковані грузинським телеканалом заяви Порошенка фейком

"Обнародувані так звані "документи" від імені Петра Порошенка є низькопробної підробкою і фейком

З відкритих джерел

Оприлюднені грузинським телеканалом "Руставі-2" заяви у ФСБ РФ, написані нібито Петром Порошенком, є підробкою. Про це заявила прес-служба Адміністрації президента України.

"Обнародувані так звані "документи" від імені Петра Порошенка є низькопробної підробкою і фейком, виготовленим і покинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії", - йдеться в заяві.

Зокрема, керівник прес-служби президента України звертає увагу на те, що в 2007 році син Порошенка Олексій не був одружений.

"Найбільш красномовно про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився в Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка в 2007 не було дружини ", - пояснюють в АП.

Раніше грузинський телеканал "Руставі-2" опублікував, як стверджується, копії звернень президента Петра Порошенка у ФСБ датовані 2007 роком, де він нібито обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

Ці папери нібито були написані тоді ще народним депутатом Порошенко 3 лютого 2007, коли його не пустили в Росію.

Згодом представники російського Міністерства закордонних справ поширили документ, де сказано, що заборона на в'їзд в Росію народного депутата України Порошенка є відповіддю на недружню акцію української сторони.

На одній зі сторінок опублікованих "документів" вказується, що нібито Порошенко хоче в'їхати в РФ, оскільки він "в інтересах Росії" залучає великі інвестиції, а в Санкт-Петербурзі проживають батьки дружини його старшого сина Олексія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів