Уряд запропонував виділити 165 млн МінТОТ наступного року

Зокрема, на розмінування планують спрямувати 5 млн грн, а на реабілітацію ветеранів АТО і ООС - 22,6 млн грн

З відкритих джерел

На Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) наступного року планують виділити 165 млн 186,9 тис грн. Про це свідчить проект держбюджету, опублікований на сайті ВРУ.

Зокрема, за програмою "Керівництво та управління з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб" передбачено видатки в розмірі 40 млн 885,3 тис. грн.

Близько 96,7 млн грн мають намір спрямувати на захист політв'язнів у ОРДЛО та РФ і їхніх родин. Уточнюється, що ця сума включає відшкодування вартості дороги близьким політув'язнених, щоб ті могли відвідати рідних.

На розмінування хочуть витратити 5 млн грн.

Окрім того, у проекті бюджету передбачили, яким чином витрачатимуть частину гранту, отриманого від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) на подолання наслідків конфлікту. Так, 22 млн 587,2 тис грн планують спрямувати на медичну та психологічну підтримку ветеранів АТО й ООС, допомогу при влаштуванні на роботу чи організації власної справи, надання адмінпослуг тощо.

На пільгові кредити внутрішнім переселенцям, житло для них тощо передбачили 44 млн грн. Частину цих коштів буде надано МінТОТ на безоплатній і безповоротній основі на створення/реконструкцію/придбання житла у Маріуполі для надання в оренду з правом викупу внутрішнім переселенцям.

Новини за темою: МінТОТ почало виплачувати компенсації звільненим з полону

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів