Уряд Гройсмана залишиться працювати після річного звіту в Раді, - експертне опитування

Дані експертного опитування свідчать про те, що 60% вважають, що депутати не приймуть рішення про відставку Кабінету міністрів і тільки 7% переконані, що ця відставка відбудеться

Верховна Рада України залишить працювати уряд Володимира Гройсмана після його звіту за підсумками року роботи. На такій думці зійшлися більшість експертів, які брали участь в опитуванні "Підсумки року роботи уряду Гройсмана: відставка або новий імунітет", які представив 5 квітня керівник аналітичного відділу Агентства медіастратегій Євген Булавка.

Так, свідчать дані експертного опитування, 60% вважають, що депутати не приймуть рішення про відставку Кабінету міністрів і тільки 7% переконані, що ця відставка відбудеться.

30% опитаних вагалися з відповіддю, а 7% експертів вважає, що парламент взагалі не буде розглядати питання уряду до жовтня.

112.ua

Разом з тим 87% опитаних заявили, що відправляти у відставку уряд Володимира Гройсмана немає підстав. У той час як 13% опитаних вважає, що Верховна Рада повинна відправити уряд у відставку.

112.ua

Близько половини експертів (52%) вважають, що за рік роботи уряду вдалося відносно стабілізувати кризову ситуацію, яка виникла на початку минулого року. При цьому 40% вважають, що ситуація практично не змінилася. По 4% експертів переконані, що криза навпаки тільки поглибилася і виникла нова кризова ситуація.

112.ua

На думку 46% експертів, Кабмін за рік роботи в цілому втримав ситуацію і не допустив великих провалів. Ще 30% заявили, що уряд впорався з викликами досить успішно. Тільки 17% експертів вважають, що уряд припустився помилки і не завжди належним чином реагував на виклики. Ще 7% вважають, що Кабмін в цілому спрацював незадовільно.

112.ua

Серед головних досягнень уряду експерти називають: економічне зростання (33%), реформи в енергетиці та вирівнювання ціни на газ (23%), дії щодо соціального захисту, зокрема призначення субсидій та підвищення зарплат (17%), децентралізація (7%). Серед іншого (20%) в тому числі називалося: безконфліктний і злагоджений робочий режим, підвищення обороноздатності, системність в роботі, краща комунікація і ведення діалогу з суспільством.

При цьому, на думку експертів уряду не вдалося: забезпечити високий темп реформ (32%), ввести ринок землі (19%), забезпечити вільне ведення бізнесу (13%), провести приватизацію (16%), і подолати соціальне невдоволення (10%). Ще 10% назвали інші варіанти. Зокрема: побороти корупцію, налагодити співпрацю з парламентом і комунікацію з суспільством.

За інформацією Агенства медіастратегій, опитування проводилося в період 30 березня - 2 квітня, методом телефонного анкетування. В опитуванні взяли участь 30 експертів: Волох Карл, Голубуцький Олексій, Гончарук Валерій, Горбач Володимир, Тарас Задорожний, Геннадій Кобаль, Ігор Коліушко, Олексій Кошель, Кульчицький Роман, Борис Кушнірук, Анатолій Луценко, Євген Магда, Макітра Ярослав, Володимир Манько, Новак Андрій, Павлюк Святослав, Палій Олександр, Олексій Панич, Олександр Паращій, Розумний Максим, Павло Рудяков, Сазонов Кирило, Ігор Семиволос, Сологуб Ілона, Таран Віктор, Володимир Фесенко, Сергій Фурса, Цибулько Володимир, Тарас Чорновіл, Олеся Яхно.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів