Україну відвідає міністр розвитку Іспанії у лютому 2017 року

Очікується, що особливо перспективним буде розвиток двостороннього співробітництва між країнами у сфері залізничних перевезень, морській та автодорожній галузях

Омелян під час візиту в Іспанію mtu.gov.ua

Міністр розвитку Іспанії відвідає Україну у лютому 2017 році. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Міністр розвитку Іспанії Іньїго де ла Серна прийняв запрошення міністра інфрастуктури України Володимира Омеляна відвідати Україну. Візит голови профільного відомства разом із делегацією представників іспанських бізнес-кіл має відбутися у лютому 2017 року.

У рамках візиту іспанського міністра до України відбудеться українсько-іспанський бізнес-форум. Очікується, що особливо перспективним буде розвиток двостороннього співробітництва в сфері залізничних перевезень та інфраструктури, взаємодія у морській та автодорожній галузях. Також сторони обговорили можливість залучення фондів ЄС до реалізації інфраструктурних проектів в Україні.

Окремо сторони зупинились на проблемі підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС.

За словами Володимира Омеляна, іспанська сторона висловила готовність докласти всіх зусиль для донесення спільної позиції до Єврокомісії щодо цього питання, а саме, - необхідності підписання угоди вже в найближчій перспективі.

Омелян під час візиту в Іспанію mtu.gov.ua

Зазначимо, що голова МІУ Володимир Омелян відвідав з візитом Іспанію. Він зустрівся із державним секретарем інфраструктури, транспорту житла та авіанавігаційної служби Іспанії Хуліо Гомес-Помара та міністром розвитку Іспанії Іньїго де ла Серна. Це перший контакт на рівні керівників міністерств після формування нового уряду в Іспанії, зустріч стала початком нового політичного діалогу на рівні урядів двох держав.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком заявив, що Іспанія виступає за якнайшвидше завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також негайне надання українським громадянам безвізового режиму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів