"Український вибір" вимагає вибачень від нардепа Денисенка

У Медведчука підкреслили, що "громадський рух та його лідер ніколи не виступали з ідеєю реєстрації окремих громад"

У прес-службі "Українського вибору" прокоментували заяву нардепа від БПП Вадима Денисенка про "навмисну антидержавну діяльність Громадського руху "Український вибір — Право народу" та його лідера Віктора Медведчука".

"Вадим Денисенко в інтерв'ю "Діловій столиці" заявив про навмисну антидержавну діяльність Громадського руху "Український вибір — Право народу" та його лідера Віктора Медведчука. Така заява дає підстави засумніватися в тому, що нардеп адекватно сприймає дійсність. Як інакше пояснити, що Денисенко примудряється бачити те, чого немає? Він, зокрема, сказав: "Перш за все, потрібно згадати ідею Медведчука щодо реєстрації нових окремих громад, яку зуміла призупинити СБУ. Головна замануха тоді була в тому, що не треба платити податки". Це вже не перший випадок, коли народні обранці демонструють повну професійну неспроможність, підносячи як факти чутки та власні вигадки", — відзначили в прес-службі Руху.

У Медведчука підкреслили: "Громадський рух та його лідер ніколи не виступали з ідеєю реєстрації окремих громад і тим більше не створювали їх".

"Рух офіційно поінформував генерального прокурора України про те, що ця інформація є наклепницькою і помилковою. І ось тепер стає зрозуміло, хто саме потрудився довести цей наклеп до відома керівника ГПУ", — йдеться в заяві прес-служби.

При цьому в "Українському виборі" впевнені, що Денисенко "не зможе навести жодного факту або цитати Віктора Медведчука, які підтверджували б правдоподібність цих його заяв".

"Вадиму Денисенку слід публічно вибачитися за поширення завідомо неправдивих вигадок, що дискредитують Громадський рух "Український вибір — Право народу" і його лідера. Ми залишаємо за собою право на судовий захист наших законних інтересів", — повідомили в прес-службі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів