"Український вибір" вимагає припинити моральний терор щодо Віктора Медведчука

Депутатське звернення групи народних депутатів від "Народного фронту", які звинуватили Віктора Медведчука у скоєнні тяжких злочинів, свідчить про моральний терор, який набирає обертів, щодо лідера "Українського вибору" і політика, що виступає за мирне врегулювання конфлікту на сході України та реінтеграцію Донбасу. Про це йдеться в повідомленні на сайті Громадського руху "Український вибір - Право народу".

В "Українському виборі" наполягають, що звернення депутатів, спрямоване голові Служби безпеки України, побудовано на штучно створеній "доказовій базі", а отже підпадає під частину другу статті 383 Кримінального кодексу України.

"Заява народних депутатів про те, що Віктор Медведчук нібито стоїть на чолі організованого злочинного угруповання, мета якого — "подальше повалення конституційного ладу в Україні в інтересах РФ", є кліше чорного піару "партії війни" - голослівним, абсурдним за своїм змістом твердженням", - йдеться в повідомленні.

Нардеп Василь Німченко звернувся з депутатським зверненням до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 383 КК України, за фактом завідомо неправдивого повідомлення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів