"Український вибір": Медведчук став головним об'єктом нападок з боку влади

В "Українському виборі" подібні дії назвали новим стандартом української політики — шариковсько-швондерівське мислення

Прес-служба Громадського руху "Український вибір" відреагувала на заяву представника БПП про необхідність політично мотивованого переслідування Віктора Медведчука.

"Секретар парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони Іван Винник заявив про необхідність політично мотивованого переслідування Віктора Медведчука, додавши, що "його є за що затримувати". Причому цей представник фракції, як і його колеги по нібито існуючої коаліції, ніяких фактів, що підтверджують подібні заяви, не призводить. Оскільки таких фактів просто немає і бути не може", — йдеться в заяві прес-служби.

В "Українському виборі" подібні дії назвали новим стандартом української політики — "шариковсько-швондерівське мислення, що передбачає пропаганду насильства, нетерпимості і відверті маніпуляції, які не мають нічого спільного з волею народу, свідоме ігнорування норм Конституції України".

"Мета сьогоднішніх шарикових і швондерів — утримати владу будь-якою ціною. У хід йде все: рейдерство, корупція, переслідування політичних опонентів. Не дивно, що головним об'єктом нападок став Віктор Медведчук, лідер найбільшого опозиційного руху країни "Український вибір" і послідовний противник політики, що проводиться нинішньою владою, яка ще в 2012 році передбачив крах такого зовнішньоекономічного курсу", — йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів