Українська громада в Канаді має намір встановити в Онтаріо пам'ятник жертвам Голодомору

Провінція Онтаріо раніше визнала Голодомор геноцидом українського народу

Петро Порошенко зустрівся з прем'єр-міністром канадської провінції Онтаріо Кетлін Вінн Адміністрація Президента України

В ході зустрічі з прем'єр-міністром канадської провінції Онтаріо Кетлін Вінн український президент Петро Порошенко повідомив про наміри громади провінції в наступному році відкрити монумент пам'яті жертв Голодомору. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Адміністрації президента України.

Новини за темою: Порошенко у Франції вшанував пам'ять жертв Голодомору

"Глава держави відзначив важливу роль українців, яку вони відіграють у Канаді, сприяючи розвитку цієї держави. У свою чергу прем'єр Кетлін Вінн зазначила, що українська громада відіграє важливу роль і для Онтаріо, оскільки вони становлять 8% населення провінції. Кетлін Вінн також розповіла про інформування населення провінції щодо Голодомору в Україні", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Конгрес США прискорить розгляд резолюції про визнання Голодомору геноцидом українського народу, - Порошенко

Сторони домовилися налагодити співпрацю в сфері освіти, у тому числі інклюзивного, в якому, за словами Вінн, Канада і провінція Онтаріо є лідерами по впровадженню стандартів.

Також Порошенко запросив в Україну експертів з Онтаріо щодо впровадження телемедицини.

"Петро Порошенко і Кетлін Вінн також обговорили питання активізації економічного співробітництва між провінцією Онтаріо і українськими регіонами. Серед іншого були відзначені великі можливості для обох країн в сфері ІТ", – повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Нагадаємо, президент України разом з великою урядовою делегацією перебуває з дводенним офіційним візитом в Канаді. В Торонто він зустрівся з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, міністром закордонних справ Христей Фріланд, прем'єром провінції Онтаріо Кеслін Увп, канадськими депутатами і сенаторами, а також місцевими підприємцями та громадою. Крім цього, Петро Порошенко привітав збірну України на "Invictus Games".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...