Українська делегація планує підняти питання нелегітимності президентських виборів РФ в окупованому Криму, - Геращенко

Про це Геращенко заявила на зустрічі з представниками делегації парламенту Республіки Албанія

ВРУ

Вчора на зустрічі з представниками делегації парламенту Республіки Албанія на чолі з Головою Комітету з закордонних справ Албанії Мімі Коделі Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко заявила, що українська делегація планує підняти питання нелегітимності виборів Президента РФ в окупованому Криму на полях Парламентської Асамблеї Ради Європи, а також під час засідань Парламентської Асамблеї ОБСЄ і НАТО. Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

"Напередодні виборів Президента Російської Федерації на окупованому півострові відбувається насильницька паспортизація громадян України, щоб змусити їх голосувати на нелегітимних виборах. Неможливо обирати Президента Росії на українській території", — заявила Геращенко.

Геращенко звернулася до албанських колег з проханням підтримати в європейських організаціях позицію щодо нелегітимності виборів президента РФ в окупованому Криму. Мімі Коделі висловила подяку за надання актуальної інформації про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України, а також наголосила на важливості подальшого міжнародного співробітництва між Україною і Республікою Албанія.

Вибори Президента Росії повинні відбутися 18 березня 2018 року. Глава держави буде обраний на шестирічний термін. Вчора ЦВК зареєструвала Володимира Путіна кандидатом в президенти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів