Україні необхідна низка непопулярних, але потрібних для виживання кроків, - Фукс

За його словами, є низка важливих реформ, які необхідно продовжувати проводити в Україні для стійкого економічного зростання країни

Український бізнесмен і меценат Павло Фукс вважає, що в Україні необхідно зробити низку непопулярних, але потрібних для виживання держави кроків: зняти мораторій на продаж землі та провести приватизацію. Про це він написав у своєму Telegram.

Фукс процитував постійного представника МВФ в Україні Йосту Люнгмана: "Міцні та ефективні урядові інституції є ключовим фактором економічного зростання держави. Інституційно зрілі держави демонструють вищі темпи економічного розвитку".

За його словами, є низка важливих реформ, які необхідно продовжувати проводити в Україні для стійкого економічного зростання країни, а саме:

Реструктуризація Національного банку;

Очищення фінансового сектору;

Перебудова системи управління державними фінансами та податковою адміністрацією;

Пенсійна реформа;

Реформа енергетичного сектору;

Приватизація;

Боротьба з корупцією;

Відкриття ринку землі.

"Я вважаю, що вимоги абсолютно адекватні. Треба прибрати обраних, які користуються податковими преференціями і заробляють надприбутки на державотворчих об'єктах. Нам потрібні зрозумілі та єдині умови для всіх. Податкова реформа з неминучим нульовим декларуванням. Необхідно зробити низку непопулярних, але потрібних для виживання держави кроків: зняти мораторій на продаж землі та провести приватизацію", - сказав Фукс.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів