Україна зацікавлена у збільшенні представництва Туреччини в СММ ОБСЄ, – Порошенко

За словами Порошенка, за останній рік між країнами було забезпечено не лише високу динаміку політичного діалогу, але й розширення секторальних контактів

Брифінг Петра Порошенка та Реджепа Ердогана. 9 жовтня 2017 року "112 Украина"

Україна зацікавлена у збільшенні представництва Туреччини у моніторинговій місії ОБСЄ та розраховує на підтримку партнерами розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це сказав президент Петро Порошенко, відкриваючи шосте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою, передає прес-центр глави держави.

"Ми були би дуже зацікавлені у збільшені представництва Туреччини в спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ. Ми дякуємо за дуже чітку і добре організовану роботу спеціальної моніторингової місії, на чолі якої стоїть представник Туреччини. Також найближчим часом особливу важливість матиме для нас підтримка нашими партнерами, зокрема Туреччиною, розгортання миротворчої місії ООН на території окремих районів Донецької та Луганської областей", – наголосив Петро Порошенко і повідомив, що це питання також обговорювалось сьогодні під час переговорів.

Глава держави також висловив задоволення, що за останній рік було забезпечено не лише високу динаміку політичного діалогу, але й забезпечено розширення секторальних контактів і вони стали більш результативними. "У тому числі у таких чутливих сферах, як оборона, національна безпека, правоохоронна діяльність. Ми задоволені співпрацею в оборонній промисловості, авіабудуванні, космосі", – зауважив він.

Новини за темою: Україна і Туреччина домовилися про збільшення товарообігу до 10 мільярдів доларів

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 9 жовтня провів переговори із главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. У результаті було підписано низку договорів про співпрацю між країнами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...