Україна відкликає двох дипломатів із статутних органів СНД

МЗС уточнило, що Україна до 2014 року брала повноформатну участь у роботі трьох статутних органів співдружності

Фото з відкритих джерел

Україна відкликає двох дипломатів зі складу статутних органів Співдружності незалежних держав (СНД) у відповідності з дорученням президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ (МЗС), передають "Українські новини".

МЗС уточнює, що представники України до 2014 року брали повноформатну участь у роботі трьох статутних органів співдружності - Ради глав держав, Ради глав урядів і Ради міністрів закордонних справ, незважаючи на те що раніше Україна не підписала Статуту СНД. 

А після 2014 року українська сторона припинила свою участь у діяльності цих органів.

Також відомо, що Україна мала свої квотні посади в координаційному органі СНД - Виконавчому комітеті (заступник голови Виконавчого комітету - виконавчого секретаря СНД, директор правового департаменту, заступник директора департаменту економічного співробітництва - начальник відділу), однак у 2014 році відкликала своїх представників. 

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів СНД. Також він заявив, що Україна перегляне укладені в рамках співдружності міжнародні договори і вийде з тих, що не відповідають національним інтересам. Низку договорів уже було переглянуто РНБО, і Порошенко підписав указ, яким ввів у дію відповідне рішення.

Новини за темою: СНД продовжить надсилати Україні запрошення на засідання

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів