Україна веде переговори про безвізовий режим з 61 країною "білого шенгену"

З частиною країн договори вже підписані

Europa Press

Україна почала переговори з країнами "білого шенгену" з метою встановити з ними безвізовий режим. Про це заявив заступник голови Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Меняйло, передає УНН.

Зона "білого шенгену" - країни, що мають безвізовий режим з Євросоюзом. Крім України, до цього списку входить ще 61 країна.

Зараз український уряд веде переговори з усіма ними з метою отримання права безвізового в'їзду для українців.

"Ми це пропонуємо на взаємній основі. Ми до вас з безвізом - ви до нас, щоб географія безвізових подорожей громадян України була ширшою. Не лише держави ЄС і Шенгенської зони, а також держави, громадяни яких в'їжджають в ЄС без віз - це, як я говорив, той же Уругвай, Перу, Колумбія, Мексика, Сейшельські, Багамські острови, Антигуа і Барбудда, Македонія, Албанія - список досить широкий. І з усіма у нас різний рівень діалогу, проте з усіма намагаємося досягти результату", - повідомив Меняйло.

Зокрема, угоди з чотирма країнами Латинської Америки - Уругваєм, Перу, Колумбією та Мексикою - договори можуть бути укладені вже найближчим часом.

На сьогоднішній день громадяни України можуть відвідувати без віз 85 країн світу.

Раніше вступив в силу безвізовий режим з Кувейтом і було підписано угоду з Катаром. Крім того, активно ведуться переговори з Південною Кореєю.

Джерело: УНН

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів