Україна в чотирьох областях посилила охорону кордону з ЄС

До охорони кордону на західний напрямок додатково направлять 300 військових

Україна посилила охорону кордону з ЄС З відкритих джерел

Україна з 11 травня посилює охорону кордону з країнами Європейського Союзу у межах Волинської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

На кордон з ЄС додатково направляють понад 300 українських військовослужбовців.

Нагадаємо, що з 24 квітня по 20 листопада триває основний етап спільної спеціальної прикордонної операції "Кордон-2018". До неї, окрім підпорядкованих органів та підрозділів Держприкордонслужби, залучені територіальні підрозділи взаємодіючих структур, радіотехнічні частини Повітряних Сил ЗС України, ресурси прикордонних відомств суміжних держав і міжнародних організацій, серед яких Європейське агентство "FRONTEX", Місія ЄС EUBAM, INTERPOL, EUROPOL, аташе з правоохоронних питань та офіцери зв’язку дипустанов іноземних держав в Україні.

Усі заходи направлені на зниження рівня протиправної діяльності на державному кордоні, в прикордонних районах та областях.

На сьогодні, за даними ДПСУ, в рамках операції вже затримано 50 нелегальних мігрантів, ще 240 потенційних "вічних мандрівників" не пропущено в Україну, понад 400 порушників державного кордону та прикордонного режиму. Крім того, виявлено та вилучено майже 20 одиниць зброї, понад 4 кілограми наркотичних засобів та більше 270 тисяч пачок тютюнових виробів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів