Україна та Іспанія прискорюють підписання угоди про уникнення подвійного оподаткування, - Порошенко

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес запевнив президента України, що за декілька тижнів відповідний документ буде підписано

Президент України Петро Порошенко із прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом адміністрація президента України

Україна та Іспанія прискорюють підписання угоди про уникнення подвійного оподаткування. Про це під час брифінгу в Мадриді, який транслював телеканал "112 Україна", заявив президент української держави Петро Порошенко.

"Ми намітили декілька конкретних проблем. До речі, базуючись на вчорашній зустрічі з величезною українською громадою. Ми чітко поставили питання про прискорення підписання угоди про уникнення подвійного оподаткування", - зазначив він.

За словами Порошенка, під час переговорів із прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом саме йшлося про те, що цей документ буквально за декілька тижнів буде підготовлений і погоджений. "І одразу же після призначення уряду він буде підписаний. Так само, як і буде підписана угода про соціальний захист українських громадян. Так само будуть підписані угоди про співпрацю в галузі сільського господарства, в галузі митної справи, юстиції і співпраці правоохоронних органів", - наголосив глава української держави.

При цьому Порошенко зауважив, що всі заплановані під час його візиту до Іспанії зустрічі були успішними.

За його словами, поряд із вже зауваженим, Мадрид вкотре підтвердив свою чітку позицію на підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, а також підтримку позиції продовження санкцій щодо РФ, підтримку позиції України в ЄС та підтримку євроатлантичних амбіцій України.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув до Іспанії 2 червня з офіційним візитом і пробуде в країні до 4 червня. Там глава держави запланував низку зустрічей із керівництвом Мадрида, а також українською громадою.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів