Україна та Іспанія незабаром підпишуть нову двосторонню угоду щодо соцзабезпечення, - Порошенко

Президент України висловив упевненість, що підписання цієї угоди дасть можливість зняти окремі проблемні питання в соціальній сфері захисту українців та української громади в Іспанії

Твиттер Порошенко

Україна та Іспанія завершують підготовку нової двосторонньої угоди щодо соціального забезпечення. Це сприятиме вирішенню низки проблемних питань щодо захисту українців в Іспанії. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу після молитви за Україну в Мадриді.

"За моїм дорученням завершується наша спільна робота з іспанськими друзями над двосторонньою угодою щодо соціального забезпечення на заміну попередньої угоди, яку було підписано 22 роки тому, в 1996 році", - зазначив він.

При цьому глава держави висловив упевненість, що підписання цієї угоди найближчим часом дасть можливість зняти окремі проблемні питання в соціальній сфері захисту українців та української громади в Іспанії.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув до Іспанії 2 червня з офіційним візитом і пробуде в країні до 4 червня. Там глава держави запланував низку зустрічей із керівництвом Мадрида, а також українською громадою.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів