Україна розробить програму співробітництва з Данією, Канадою та Великою Британією на 5 років

Відповідне рішення було ухвалено на конференції в Копенгагені

Відкриті джерела

Україна створить групу високого рівня з представниками Данії, Канади та Великої Британії з метою розроблення довгострокової програми співробітництва на 5 років. Про це на засіданні уряду у середу, 4 липня, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ми дійшли згоди, що створимо таку групу високого рівня, до якої ввійдуть Данія, Канада і Велика Британія, і ми попрацюємо над створенням такого плану, більш сталого і стійкого, щоб чітко зрозуміти, якою буде ця підтримка і який результат ми хочемо отримати від нашої координації протягом найближчих 5 років", - сказав він.

Гройсман розповів, що відповідне рішення було ухвалено на Другій щорічній міжнародній конференції високого рівня у Копенгагені.

"Я вийшов з ініціативою про те, що нам потрібно формувати не короткострокові програми взаємодії, а вже довгострокову програму із демократичним світом. Це має бути програма на 5-7 років: які інструменти потрібні Україні для того, щоб зміцнити економіку, зробити зростання економіки швидким і відповідним чином стійким", - підкреслив прем'єр.

Як раніше відзначалося, після виходу Великої Британії з Європейського Союзу її співпраця з Україною стане ще більш інтенсивною. Про це в Копенгагені 27 червня під час конференції з питань українських реформ заявив голова британського МЗС Борис Джонсон.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів