Україна розірве договір з Росією про спільне використання Азовського моря, - Клімкін

Також існує загальна стратегія з переробки всієї договірно-правової бази з Росією, заявив міністр

Павло Клімкін Фото з відкритих джерел

Голова МЗС України Павло Клімкін повідомив, що договір між Україною і РФ про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, укладений у 2003 році, припинить свою дію. Про це він заявив журналістам сьогодні, у понеділок 17 вересня, передає "Інтерфакс-Україна".

Новини за темою: Україна має намір створити військово-морську базу в Азовському морі до кінця року

"Є чітка стратегія, ми її підготували... Вся договірно-правова база з Росією буде поступово перероблена - це 100%... Договір щодо Азова, звичайно, він не буде працювати в майбутньому. Коли ми це зробимо? Це питання чіткої стратегії", - заявив міністр.

Він також повідомив, що в уряду є план з перероблення раніше укладених з Росією договорів. Цей план буде представлятися громадськості поступово, за кожним договором або блоком договорів окремо.

Новини за темою: РНБО затвердила комплекс заходів щодо захисту національних інтересів в Азовському і Чорному морях

"Є блоки договорів, наприклад, щодо базування колишнього Чорноморського флоту. Мене багато парламентаріїв запитують, що буде з ними після зміни Конституції. Я буду це говорити, коли це буде обговорюватися, щоб Росія це не використовувала, щоб погіршити наші позиції", - пояснив Клімкін.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів