Жителі Краматорська та Ужгорода розповіли, на які компроміси повинна піти Україна в питанні обміну заручників

Більшість опитаних вважають, що людське життя - це найцінніше, тому Україна повинна йти на компроміси, але в жодному разі не поступатися своєю землею

Журналісти  телеканалу "112 Україна" дізнавалися в мешканців Краматорська про те, чи вирішать переговори контактної групи у Мінську проблеми українських заручників, які перебувають у Росії, і на які компроміси повинна піти Україна заради їх звільнення.

Більшість опитаних жителів Краматорська вважають, що людське життя - це найцінніше, тому Україна повинна йти на компроміси, але в жодному разі не поступатися своєю землею.

Житель Краматорська розповів, що звільнення заручників – найважливіше питання, тут не може бути жодних обмежень, тому що життя українця – понад усе. З ним згодна його землячка, заявляючи, що людське життя – це головне. Вона також підкреслила, що заради звільнення заручників потрібно йти на переговори, сідати за круглий стіл, домовлятися, десь поступитися.

Один з респондентів також заявив, що найоптимальнішим обміном буде обмін "всіх на всіх".

Місцевий житель зазначив, що при переговорах Україні потрібно йти на компроміси, але не можна віддавати свою землю, з чим погодилася ще одна респондентка, заявляючи, що "земля – це головне, поступатися не можна".

Своєю чергою, на думку жителів Ужгорода, серед яких також було проведено опитування, обмін заручниками необхідний у будь-якій конфігурації, із залученням міжнародної допомоги.

"Компроміси повинні бути. Якщо ми хочемо звільнити людей, ми повинні йти на якісь поступки. Інакше неможливо. Інакше вони там помруть, і компроміси будуть вже нікому не потрібні", - вважає мешканка Ужгорода.

Ще один житель Ужгорода висловив упевненість, що в переговорах та обміні заручників можуть допомогти міжнародні партнери.

"Щоб повернути заручників, не здаючи  фундаментальних речей для країни, потрібно залучати міжнародних посередників, представників тих держав, які можуть вплинути на керівництво", - сказав чоловік.

Ще одна місцева мешканка сказала, що Україні потрібно шукати компроміс, але не робити різких рухів і не принижуватися. 

Відзначимо, на думку лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, мир на Донбасі без виконання мінських угод неможливий, альтернативи цим угодам немає. На його думку, якби Київ дотримувався мінських домовленостей так само, як приймає прозахідні закони, - конфлікт на Донбасі давно врегулювали б. Медведчук також заявив, що переговори про звільнення полонених тривають, проте через політичні спекуляції досягати домовленостей вкрай складно.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів