Україна планує 30 вересня повідомити РФ про те, що не подовжуватиме договір про дружбу та партнерство, - Луценко

Зі свого боку голова держави має намір внести до парламенту законопроект відповідно до закону про міжнародні договори

Представник президента в парламенті Ірина Луценко на погоджувальній раді ВРУ. Верховная Рада

Міністерство закордонних справ України має намір 30 вересня сповістити Російську Федерацію про неподовження дії договору про дружбу і стратегічне партнерство. Про це сказала представник президента у парламенті Ірина Луценко під час засідання погоджувальної ради ВРУ, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"6 вересня на засіданні РНБО було погоджено позиції держави щодо непродовження договору про дружбу та стратегічне партнерство з РФ. 30 вересня Російську Федерацію буде проінформовано нотою МЗС України, а главою держави буде внесено до парламенту відповідний законопроект, у відповідності до статті 24 закону про міжнародні договори", - сказала Ірина Луценко

Новини за темою: Чи існує життя без дружби з РФ?

Нагадаємо, раніше Рада національної безпеки й оборони підтримала пропозицію Порошенка про непродовження договору з РФ на наступні 10 років.

Договір про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією та Україною було ратифіковано Верховною Радою в січні 1998 року. Документ закріплював принципи стратегічного партнерства, визнавав непорушність чинних кордонів, повагу до територіальної цілісності та містив взаємне зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів