Україна підписала безвіз з острівною державою Антигуа і Барбуда

Безвізова угода передбачає перебування в країнах на термін, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів

Антигуа і Барбуда З відкритих джерел

Україна 5 лютого підписала угоду про взаємне скасування візових вимог із острівною державою Антигуа і Барбуда. Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

Урочиста церемонія підписання документів про взаємне скасування візових вимог між двома країнами відбулася у Вашингтоні за участі посла України в США Валерія Чалого та посла Антигуа і Барбуди в США Рональда Сандерса.

Безвізова угода передбачає перебування в країнах на термін, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Чалий наголосив, що підписання цієї угоди – це не лише розвиток важливих туристичних і бізнесових можливостей для громадян України та Антигуа і Барбуди, але і свідчення налагодження активного політичного діалогу і взаємодії двох країн, зокрема щодо співпраці в міжнародних організаціях, допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, налагодження студентських обмінів та інформування країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

Антигуа і Барбуда – держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт ж – Сент-Джонс. Площа — 442,6 км², населення — 83,5 тис. Із 1981 р. незалежна держава. Член Співдружності, Організації американських держав. Очільник держави — монарх Великої Британії Єлизавета II, представлений генерал-губернатором. 

Антигуа і Барбуда З відкритих джерел

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів