Міжнародний суд ООН
Фото з відкритих джерел

Українська сторона має намір підготувати заперечення зроблених сьогодні російською стороною в рамках розгляду позову України до РФ у Міжнародному суді ООН у Гаазі заяв. Про це повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна" Яна Танчак.

"Слова українській делегації сьогодні не надавали, але після засідання заявили, що будуть готувати сьогодні заперечення на промову Росії. Тому українську сторону ми почуємо завтра", - повідомила кореспондент.

Також вона зазначила, що прийшли під стіни суду родичі загиблих в авіакатастрофі малайзійського "Боїнга", які впевнені, що саме Росія збила літак, і хочуть, щоб РФ говорила правду.

За словами кореспондента, по закінченню судового засідання російська сторона залишила будівлю суду, проігнорувавши при цьому спілкування з пресою.

Раніше повідомлялося, що в ході другого дня судового засідання у Міжнародному суді ООН Росія пояснила походження зброї у бойовиків, заявивши, що радянська або залишена українською армією зброя лежала в шахтах, і бойовики знайшли її самі.

Нагадаємо, 16 січня МЗС України подав позов з приводу порушення Росією Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації в Міжнародний суд ООН у Гаазі.

Україна вимагає від РФ припинення фінансування незаконних збройних формувань на Донбасі та відновлення діяльності Меджлісу в окупованому Криму.