Україна оштрафувала авіакомпанії РФ на понад 5 млрд гривень

Фінансові санкції з Росії Україна має намір стягнути в міжнародних судах

"РИА Новости"

Державна авіаційна служба України з 2015 року наклала 5,44 млрд грн штрафів на більш ніж 40 російських авіакомпаній, які літали в аннексированный Росією Крим. Про це у коментарі "Уніан" повідомили в Державіаслужбі України.

"До компаній-порушників застосовані фінансові санкції за правопорушення у сфері цивільної авіації щодо порушення правил та порядку використання повітряного простору України у вигляді штрафів за кожне порушення в розмірі 136 тис гривень", - повідомили в Державіаслужбі.

Відзначається, що штрафи накладені відповідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України №549/2015 від 2 вересня 2015 року. У відомстві додали, що вже накладено кілька тисяч штрафів і для їх стягнення Державіаслужба звертається в українські суди. Розгляд позовів дозволить надалі звертатися в міжнародні суди.

Серед порушників "Аэрофолот", "Уральські авіалінії", "Саратовські авіалінії", "Ютейр", "Росія", "Нордавіа", "Глобус", "Ред вінгс", "Ямал", "Сибір" і інші перевізники.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року Державіаслужба України прийняла рішення про заборону всіх польотів над кримським півостровом. Пізніше Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) офіційно підтвердила контроль української авіавлади над кримським авіаційним простором.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів