Україна не відчуває зниження підтримки з боку ЄС та США, - Макєєв

Також Макєєв висловив упевненість, що ЄС продовжить санкції проти РФ

112.ua

Україна не відчуває зниження підтримки з боку ЄС та США. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна" заявив директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макєєв.

"Ми не відчуваємо якогось скорочення (підтримки, - ред.), хоча процеси, які відбуваються в ЄС, впливають на загальне враження, підходи і загальне очікування громадян і громадськості ЄС. Однак ми абсолютно впевнені, що і США, і ЄС та його державам-членам вистачить політичної мудрості і лідерських якостей, щоб і надалі підтримувати Україну і надалі робити так, щоб будь-яка агресія або територіальне захоплення у ХХІ столітті не залишилося безкарним", - заявив Макєєв.

Також Макєєв висловив упевненість, що ЄС продовжить санкції проти РФ.

"Ті санкції, які ЄС ввів із-за російської агресії, вони будуть продовжені саме тому, що російська агресія не припинилася, вона триває, в Криму і на Донбасі", - зазначив він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив, що ЄС підтвердить позицію щодо санкцій проти РФ до грудневого саміту. За його словами, учасники саміту Україна – ЄС підтвердили, що санкції повинні залишитися доти, доки Росія не виконає в повному обсязі мінські домовленості.

Раніше повідомлялося, що санкції Євросоюзу проти Росії через агресію на Донбасі, які діють до 31 січня 2017 р., практично напевно буде продовжено ще на півроку – до серпня.

Водночас Україна виступає за продовження санкцій відразу на рік, а не на півроку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів