Україна наразі не має перспективи членства в ЄC, – Мінгареллі

Мінгареллі відзначив, що мета Угоди про асоціацію Україна-ЄС полягає у тому, щоб сприяти політичній асоціації й економічній інтеграції, але вона не дає перспективи членства в ЄС

З відкритих джерел

Україна з багатьох причин наразі не має перспективи членства в Євросоюзі. Про це на засіданні круглого столу "Європейський вибір України після Революції гідності: можливості та проблеми" заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінгареллі, передає "Уніан".

"Туреччина з країнами Балкан - це єдині країни, які ведуть переговори, щоб приєднатися до Європейського Союзу. Вони мають чітку перспективу членства в ЄС. У випадку України сьогодні немає перспективи членства в ЄС", - сказав посол. 

За його словами, мета Угоди про асоціацію Україна-ЄС полягає у тому, щоб сприяти політичній асоціації й економічній інтеграції, але вона не дає перспективи членства в ЄС.

"Це є великим розчаруванням для наших українських партнерів, тому що вони хотіли би мати перспективу членства в ЄС, але наразі через низку причин Євросоюз не мав змоги запропонувати цю перспективу", - наголосив він.

Нагадаємо, що 2014 році після Революції гідності Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС. Протягом 2014-2017 рр. Угоду ратифікували Верховна Рада, Європарламент, а також національні парламенти всіх країн ЄС.

1 вересня 2017 року Угода про асоціацію України з ЄС набула чинності. Пізніше Петро Порошенко зазначав, що Угоду виконано лише на 15%.

Нагадаємо, 11 червня набув чинності безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів