Україна має працювати над політичною ізоляцією тимчасово окупованих територій, а не проводити вибори, - Березюк

Київ також має посилювати санкцій проти окупантів, переконаний нардеп

112.ua

Україна має працювати над політичною ізоляцією тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а не дозволяти проведення виборів. Таку думку в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" висловив народний депутат ("Самопоміч") Олег Березюк.

"Ми маємо чітко вербалізувати на міжнародному просторі дуже простий меседж: що Донбас, що Крим для українського громадянина і української держави є тимчасово окуповані території агресором. Окупація проводиться державою-агресором, назва якої Росія. І сьогодні ми маємо співпрацювати з міжнародним товариством заради продовження і посилення санкцій проти окупанта і захисту України від окупанта шляхом тимчасової ізоляції окупованих територій політичним способом, ніяких виборів під дулами танків на окупованій території бути не може. Це для того, щоб мати час розвивати економіку і політичну систему цієї країни, яка буде запорукою протистояння проти ворога. Більше нам ніхто не допоможе, якщо самі собі не допоможемо", - зазначив він.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін включив анексований Крим до складу Південного федерального округу. Представником президента РФ у Південному федеральному окрузі призначений Володимир Устинов.

Міністерство закордонних справ (МЗС) України надіслало Москві ноту протесту з цього приводу.

Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 р. початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 р. президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів