Україна має намір домовитися про безвізовий режим з Колумбією, - МЗС

Раніше Україна домовилася про безвізовий режим з Перу і Уругваєм

пресс-служба МИД Украины

Україна має намір домовитися про безвізовий режим з Колумбією. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

Так, 13 квітня директор департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев в рамках візиту до Латинської Америки провів цільову зустріч з директором з консульським і міграційним питань МЗС Колумбії Лус Стелою Портилья і директором департаменту Європи МЗС Колумбії Хуаном Гільєрмо Кастро.

"Сторони констатували необхідність активізації зусиль, спрямованих на підписання найближчим часом двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії", - відзначають в прес-службі. 

Досягнута домовленість про надання максимального сприяння завершенню відповідних формальностей.

Раніше Клімкін анонсував безвізовий режим з Македонією. При цьому Україна вже встановила безвіз для громадян цієї країни. А також було повідомлено про домовленості безвізового режиму з Перу і Уругваєм

Зазначимо, що безвізовим режимом між Україною та ЄС, який набув чинності в червні 2017 року, вже скористалися понад півмільйона українців

Також нагадаємо, що паспорт громадянина України покращив позиції у рейтингу найбажаніших. Сьогодні він займає 91 місце в рейтингу компанії Nomad Capitalist, яка оцінює "цінність" громадянства в 199 країнах і територіях світу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів