Україна і Швеція підготують договір щодо співпраці в оборонній сфері, - Полторак

Також міністри оборони двох країн обговорили участь Швеції у миротворчій місії на сході України

З відкритих джерел

Україна і Швеція домовилися підготувати новий договір щодо співпраці в оборонній сфері. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак після перемовин з міністром оборони Швеції Петером Хультквістом, передає "112 Україна".

"Ми домовилися переглянути міжнародний протокол, за яким зараз будуються наші відносини. Його було підписано ще у 2001 році, ми досягли домовленостей про те, що необхідно підготувати повноформатний договір між урядом Швеції та урядом України, між МО України і Швеції щодо співпраці в оборонній сфері", - підкреслив Полторак.

Також міністри обговорили питання миротворчої місії на Донбасі.

"І ще один блок, який ми сьогодні розглянули, це блок, пов’язаний з обговоренням можливості розгортання миротворчої місії ООН на тимчасово окупованій території України та можливості взяти участь у цій місії ЗС Швеції. З усіх питань ми домовилися, і наші рішення є конструктивними", - сказав він.

Своєю чергою Хультквіст заявив, що в разі ухвалення рішення Ради безпеки щодо розгортання миротворчої місії в Україні Швеція розглядатиме можливість участі в такій місії.

Нагадаємо, сьогодні Україну відвідав міністр оборони Швеції Петер Хультквіст із робочим візитом.

Раніше повідомлялося, що Швеція і Данія планували посилити співпрацю проти російської пропаганди. Голови міноборони Швеції та Данії Петер Хультквіст і Клаус Йорт Фредеріксен висловили стурбованість діями Російської Федерації у гібридній війні.

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів