Україна і Молдова ввели спільний контроль на пункті пропуску "Кучурган - Первомайськ" в Одеській області

Проект створення контрольного пункту було передбачено міжурядовою угодою про організацію спільного контролю

Президент України Петро Порошенко. Архівне фото Адміністрація Президента України

Україна і Молдова ввели спільний контроль на пункті перетину державного кордону "Кучурган - Первомайськ" в Одеській області. Про це написав президент Петро Порошенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Разом з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом запустили спільний українсько-молдавський митний і прикордонний контроль у Кучурганах", - написав він.

Проект створення контрольного пункту було передбачено міжурядовою угодою про організацію спільного контролю та міжвідомчого протоколу, його реалізували за підтримки Європейського Союзу.

"Я сьогодні дав доручення МЗС, ДФС для того, щоб поширити місію EUBAM на інші пункти перетину кордону для забезпечення прозорості й ефективної боротьби з контрабандою і корупцією", - повідомив президент України.

Новини за темою: Сьогодні український народ об'єднаний трансатлантичною та європейською інтеграціями, - Порошенко

"Своїм рішенням я сформував українську частину нашої спільної комісії з демаркації кордону і призначив його голову. І ми домовилися, що він негайно приступить до роботи. Ми продовжимо нашу спільну роботу з розбудови кордонної інфраструктури, в тому числі в співпраці з нашими партнерами з ЄС, для того щоб створити більш комфортні умови, в тому числі в Кучурганах, для перетину кордону з боку наших громадян", - додав Порошенко.

Новини за темою: Порошенко отримав ратифіковану Угоду про асоціацію

Також президент України прокоментував питання щодо відновлення залізничного руху через міст Бронниця- Унгурь.

"У наших спільних планах відкриття у серпні цього року, домовилися зустрітися вже на молдовській території, відкриття автомобільного руху через міст Бронниця - Унгурь і розпочати практичну площу проекту будівництва мосту Ямпіль - Косеуць, відновлення залізничного руху, зробити максимум кроків для того, щоб відновити залізничний рух на ділянці Березине - Басарабяска", - додав Порошенко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...