Україна і Катар підписали угоду про безвізовий режим

Раніше Кабмін схвалив проект цієї угоди

Катар З відкритих джерел

Україна та Катар підписали угоду про взаємне скасування візових вимог. Про це 20 березня повідомив у Twitter глава МЗС України Павло Клімкін.

"Привіт з Катару. Підписав кілька угод, серед них – безвіз з Катаром. Безвізовий прорив у Затоці, і не тільки, триває", – написав він.

Президент Петро Порошенко привітав українців із цієї нагоди.

"Це надає ще більшу вагу українському паспорту. Це означає ще більшу повагу до українців. І будуть створені унікальні туристичні можливості для українців у Катарі і планується велика кількість катарців (які відвідають Україну – ред.)", – наголосив президент.

Глава держави також зауважив, що Доха є авіаційним хабом і було запущено два літаки в день з Києва.

"Угода передбачає, що громадяни України та громадяни Держави Катар, які користуються паспортами для виїзду за кордон, дійсними не менш, ніж 6 місяців з дати в'їзду до держави іншої сторони, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на її території строком до 90 днів протягом 180 днів", – зазначають у прес-службі українського президента.

Очікується, що підписання документа сприятиме розвитку співробітництва між країнами, як в консульсько-правовій, так і економічній та гуманітарній сферах, дозволить вивести на якісно новий рівень захист прав та інтересів юридичних і фізичних осіб, активізує контакти представників бізнесу обох країн, відкриє додаткові можливості для національних туристичних галузей.

Нагадаємо, у серпні 2017 року Катар спростив візовий режим з Україною. У березні 2018 року Кабмін схвалив угоду з Катаром про взаємне скасування візових вимог.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів