Україна домовилася з Сербією про подальшу лібералізацію візового режиму

Раніше Сербія розглядала можливість збільшення кількості днів безвізового перебування громадян України на своїй території з 30 до 90 протягом 6 місяців

Президент України Петро Порошенко і президент Сербії Олександр Вучич адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко і президент Сербії Олександр Вучич домовилися про подальшу лібералізацію візового режиму. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

"У рамках робочого візиту до Туреччини президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Республіки Сербія Олександром Вучичем... Сторони домовилися про подальшу лібералізацію візового режиму і розвитку контактів між людьми", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що глави держав також обговорили активізацію політичного діалогу та посилення економічної складової двосторонніх відносин. 

"У цьому контексті було наголошено на важливості проведення найближчим часом чергового засідання Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, а також доцільність продовження практики організації двосторонніх бізнес-форумів", - наголошується в повідомленні.

Крім цього, президенти приділили увагу питанням співпраці в рамках міжнародних організацій, взаємодії в гуманітарній сфері, а також погодилися з важливістю неухильного дотримання принципів суверенітету та територіальної цілісності.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Туреччині, де заплановано низку зустрічей.

Раніше, в липні 2016 року, Сербія розглядала можливість збільшення кількості днів безвізового перебування громадян України на своїй території з 30 до 90 протягом 6 місяців.

Як і багато країн ЄС, Белград не визнав анексію Криму. Як нещодавно пояснив тамтешній президент, це б означало для країни підтримку незалежності Косового.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів