"Україна без контрабанди": За місяць держбюджет країни отримав 37,5 млрд грн митних платежів

За липень надійшло понад 29,7 млрд грн, що на 3,7 млрд грн більше порівняно з липнем торік

Відкриті джерела

Від початку дії ініціативи "Україна без контрабанди" (з 21 червня) до державного бюджету країни надійшло 37,5 млрд грн митних платежів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав в.о. голови Державної фіскальної служби (ГФС) Мирослав Продан.

"Із моменту старту ініціативи "Україна без контрабанди" - з 21 червня по 30 липня - державна скарбниця отримала 37,5 млрд грн митних платежів. Фактичні надходження проти відповідного періоду минулого року зросли майже на 6 млрд грн", - написав він. 

За його словами, до держбюджету за липень надійшло понад 29,7 млрд грн, що на 3,7 млрд грн більше порівняно з липнем минулого року. У червні показники зросли майже на 3,2 млрд грн, а середньоденні надходження від митниці вже перевищують 1,4 млрд грн. 

"Щоби краще розуміти, наскільки ці додаткові кошти важливі для держави, наведу лише один приклад. "Плюс" від митниці рівнозначний річній потребі столиці щодо фінансування пільг та субсидій населення у сфері ЖКГ. І це результат тільки за один місяць. Але збільшення надходжень - не єдиний результат боротьби з "тінню". Через зменшення "сірих" товарних потоків збільшується частка ринку, яку займають легальні імпортери. Перекриваючи шлях нелегальному імпорту, ми створюємо умови для інвестицій у розвиток українського виробництва", - додав Продан. 

Нагадаємо, що 20 червня 2018 року на засіданні Кабмін затвердив план дій по боротьбі з контрабандою. Також прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав 10 діючих схем контрабандистів. 

Крім того, набула чинності постанова уряду, згідно з яким розширено повноваження поліцейських у питаннях контролю над митниками. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів