У ЗМІ розповіли про відпочинок нардепа Хомутинніка в Італії

Віталій Хомутинник УНН

У міжнародному аеропорту імені Кароля Войтили (Італія) помічено приватний літак Gulfstream G280 з бортовим номером VP-CVH. Про це свідчить база даних польотів пасажирських літаків Jet Photos, передає УНН. За даними ЗМІ, літак належить народному депутату, лідеру партії “Відродження” Віталію Хомутинніку.

Відомості Jet Photos також вказують на те, що найбільш часто бізнес-джет нардепа відвідує Женеву. Крім Швейцарії, літак Хомутинніка було помічено на одному з найбільш драйвових курортів Європи, острові Ібіца в Іспанії, а також в американському “місті азарту” Лас-Вегасі, повідомляє УНН.

Подібні витівки держслужбовців не рідко трапляються і в інших країнах, проте на відміну від України, за ними слідує жорстка реакція вищого керівництва, зазначив на своїй сторінці у Facebook блогер Денис Гороховський.

"Президент Литви звільнила міністра економіки за польоти на приватних літаках. Трамп з тієї ж причини звільнив міністра охорони здоров'я. І тільки в Україні повна свобода дій у рамках "нечуваної боротьби з корупцією", - підкреслив блогер.

Навіть ті органи, які покликані боротися з українськими чиновниками-корупціонерами, вперто продовжують ігнорувати очевидні факти конфлікту інтересів у Хомутинніка і декларують його "святість", додав Гороховський.

Віталій Хомутинник Facebook Дениса Гороховського

Відзначимо, як повідомляють УНН,  крім “Укрнафтобуріння”, нардеп також співволодіє агрохолдингом “Кернел”. З приходом нардепа в компанію сума бюджетного відшкодування ПДВ “Кернел” зросла на понад 200% і тепер становить близько 8-10 млрд грн на рік. При цьому НАЗК не вбачає у нардепа наявність конфлікту інтересів, пов'язаного з суміщенням держслужби і бізнесу.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів