У законопроект про реінтеграцію Донбасу планують внести питання Криму та верифікацію виведення військ РФ

Документ напередодні підтримали за основу

Глава фракції БПП Артур Герасимов БПП

Президентський законопроект № 7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" планують доповнити до другого читання нормами про Крим, а також механізмом верифікації виводу російських військ. Про це повідомили представники фракцій БПП і НФ у ході "круглого" столу в понеділок у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Дійсно, питання Криму буде до другого читання в цьому законі. Крім того, друге питання, запропоноване нашими колегами з "Народного фронту", яке ми повністю підтримуємо в цьому законі, - це питання верифікації виведення російських військ з окупованої території", - сказав голова фракції БПП Артур Герасимов.

При цьому представник "Народного фронту" Вадим Кривенко описав, який механізм верифікації виведення військ розглядають на даний момент.

"На нашу думку, це мають бути два рапорти - від міністра внутрішніх справ і міністра оборони. На підставі цих двох рапортів президент підписує указ. Є думка, і я буду на цьому наполягати, щоб цей указ ще був затверджений Верховною Радою, щоб ми включили парламентський механізм, а не тільки президент щось підписував би", - зазначив Кривенко.

Він додав, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловив готовність підписати відповідний рапорт за умови, що "вся територія Донецької та Луганської областей буде контролюватися Національною гвардією та Національною поліцією".

Новини за темою: РФ не приховувала своїх сподівань на провал у Раді законів щодо Донбасу, – Порошенко

Нагадаємо, минулої пленарної п'ятниці депутати 233 голосами підтримали в першому читанні так званий законопроект "про реінтеграцію Донбасу". Раніше ми описували, як це відбувалося.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...