У ЄС чекають, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця 2018 року

В ЄС зазначили, що готові підтримувати процес запуску Антикорупційного суду

Фото з відкритих джерел

У Евпропейском Союзі очікують, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця 2018 року. Про це йдеться в повідомленні на сайт ЄС.

"Ми з нетерпінням очікуємо, що суд буде повністю функціонувати до кінця року. Європейський союз готовий підтримати цей процес", – йдеться у повідомленні.

У ЄС заявили, що боротьба з корупцією є ключовим компонентом угоди про асоціацію між ЄС і Україною. В Євросоюзі нагадали, що антикорупційний інститут має бути повністю незалежним при виконанні свого завдання і одночасно з цим не мати надмірного впливу.

Нагадаємо, в червні поточного року в Україні набув чинності закон про Вищий антикорупційний суд, а також формальний закон про створення Антикорупційного суду. Згідно з документами, Вищий антикорупційний суд мають утворити до 14 червня 2019 року, для початку його роботи потрібно набрати як мінімум 35 антикорупційних суддів, з них принаймні 10 - представники апеляційної палати.

Пізніше голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомляв, що Антикорупційний суд можуть створити в прискореному темпі у зв'язку з передвиборчим періодом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів