У вересні до портів Криму незаконно ввійшли 16 суден, - МінТОТ

Судна-порушники незаконно використовували порти анексованого Росією півострова як для завантаження, так і стоянки

У порти анексованого Криму продовжують незаконно заходити судна МінВПО

Впродовж вересня 2018 року до портів окупованого Криму заходили 16 танкерів і вантажних суден-порушників. Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

15 суден були під прапором Російської Федерації та 1 – під прапором Республіки Того. Загалом цими суднами здійснено 47 заходжень до портів Феодосії, Севастополя та Керчі.

"Окрім того на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, що використовуються для стоянки, зафіксовано 13 суден, серед яких 10 – під прапорами Російської Федерації та по одному під прапорами Туреччини, Молдови та Республіки Панама", - зазначають у МінТОТ.

Раніше у відомстві повідомляли, що впродовж серпня до портів анексованого Криму, порушуючи українське законодавство, заходило 16 суден, а у липні - 19.

Новини за темою: Росія перетворила Крим на військову базу, готову до розгортання ядерної зброї, - Клімкін

Нагадаємо, що морські порти, розташовані на території АР Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта), закриті розпорядженням Кабміну від 30 квітня 2014 року та відповідно до наказу Мінінфраструктури від 16 червня 2014 року "Про закриття морських портів".

"Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та м. Севастополь, є порушенням норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також порушенням законодавства України, і тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, зокрема кримінальну", - нагадали у МінТОТ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів