У Венеційській комісії привітали ухвалення закону про Антикорупційний суд

Джанні Букіккіо закликав забезпечити швидке створення і функціонування органу

РБК-Украина

Президент Венеційської комісії Джанні Букіккіо вітає ухвалення Верховною Радою України закону про Антикорупційний суд. Про це йдеться на сайті комісії

"З великим задоволенням, я б навіть сказав, з великою радістю я дізнався про сьогоднішнє рішення Верховної Ради ухвалити закон про Вищий антикорупційний суд. Згідно з повідомленням, закон прийнято у відповідності з рекомендаціями Венеційської комісії. Я хотів би привітати членів Верховної Ради з сьогоднішнім голосуванням і подякувати всім, хто вніс свій внесок в ухвалення закону", - сказав він. 

Букіккіо наголосив, що це є важливим кроком вперед для України, Європи і "для громадян України, які занадто довго страждали від зла корупції".

"Сьогоднішнє голосування показує, що Україна сповнена рішучості продовжувати шлях реформ і європейської інтеграції. Зараз я закликаю усіх зацікавлених осіб забезпечити швидке створення суду і надати йому відповідні кошти для його функціонування", - підсумував президент. 

Нагадаємо, що сьогодні, 7 червня, Верховна Рада ухвалила в цілому як закон проект № 7440 "Про Вищий антикорупційний суд". За проголосували 315 народних депутатів.

Що передбачає закон, читайте тут

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів