У "Центрі протидії корупції" заявили, що ДФС відкрила проти них кримінальне провадження

У ЦПК назвали такі дії "тиском на організацію"

У Громадській організації "Центр протидії корупції" заявляють, що слідче управління фіскальної служби Києва відкрило проти її керівників кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-центр ЦПК.

В організації опублікували відповідь податківців на запит адвоката, який представляє інтереси ЦПК.

Податкова міліція порушила кримінальне провадження проти керівників ЦПК Центр протидії корупції

"За результатами розгляду листа від 11.07.2017 повідомляємо, що 09.06.2017 СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві за заявою третіх осіб про кримінальне правопорушення службовими особами ГО "Центр протидії корупції" внесено до ЄРДР кримінальне провадження за №32017000000000081", – йдеться в оприлюдненому документі.

При цьому адвокат та член правління ЦПК Олена Щербан зауважила, що ані статті Кримінального кодексу, ані підстав для відкриття кримінального провадження, ані суті претензій до ЦПК фіскали не повідомили.

У  "Центрі протидії корупції" вважають порушення кримінального провадження податковою міліцією "продовженням тиску на організацію та активізацією спроб заблокувати її роботу".

Нагадаємо, скандальна історія з ЦПК розпочалася в травні цього року з демонстрації народним депутатом Павлом Пинзеником відео з обвинуваченнями організації в порушенні податкового законодавства. Усі закиди в ЦПК спростували і подали до суду на народного депутата.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів