У Тіллерсона заявили, що РФ використовує Україну для відпрацювання кібероперацій

Атака вірусу NotPetya, яка призвела до великих збитків у всьому світі, невипадково почалася в Україні

Голос Америки

Гібридний характер агресії Росії проти України підкреслюють кібератаки, здійснювані росіянами. Про це в телепрограмі Державного департаменту США Readout сказав заступник державного секретаря Джон Салліван.

Новини за темою: Трамп не наказував протидіяти кібератакам Росії, - кіберкомандування США

Процес реформування в Україні надзвичайно ускладнюється зовнішньою агресією та іншими загрозами, що виходять з РФ, зазначив заступник держсекретаря.

Новини за темою: Спецслужби США запідозрили Росію у кібератаці проти Олімпійських ігор у Пхьончхані, - джерело

"Це не тільки військова операція, а й кібероперації. Ми якраз напередодні мого візиту в Україну зробили заяву про походження кібератак, які називалися NotPetya. Атака почалася в Україні, але поширилася по всьому світу, викликавши мільярдні збитки. Ми вважаємо, що росіяни використовують Україну як лабораторії для такого виду шкідливих дій", – підкреслив Салліван.

Нагадаємо, нещодавно директор Національної розвідки США Деніел Коатс заявив у своїй доповіді, представленій на слуханнях у комітеті з розвідки Сенату США, що протягом наступного року Росія буде проводити більш потужні кібератаки і, очевидно, застосує їх проти України.

5 лютого Конгрес США виніс на порядок денний законопроект про допомогу Україні у сфері кібербезпеки. Для того, щоб закон набув чинності, він повинен бути затверджений Палатою представників, Сенатом і підписаний президентом США.

За пару днів до цього секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про початок роботи Координаційного центру реагування альянсу, який буде співпрацювати з колегами з країн НАТО.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів