У справі проти Вілкула Луценко діє як політик: працює заради піару, - Баганець

Генеральний прокурор Юрій Луценко у справі про зняття депутатської недоторканності  діє як політик і працює заради піару. Про це в інтерв'ю LB.ua заявив Олексій Баганець, адвокат народного депутата і співголови фракції “Опозиційний блок” у парламенті Олександра Вілкула.

Олексій Баганець зазначив, що, згідно із законом, пост генпрокурора є не політичним, як, наприклад, пост міністра внутрішніх справ, і повноваження генпрокурора вимагають від нього досконало знати закон, в тому числі і Кримінальний кодекс. У той же час докази по справі народного депутата Олександра Вілкула були або здобуті незаконним шляхом, або просто сфальсифіковані і справа не має судової перспективи. Баганець підкреслив, що мета Юрія Луценка у цій справі інша.

"Юрій Віталійович, очевидно, впевнений, що якщо не члени комітету, то парламент підтримає будь-яке подання ГПУ про зняття недоторканності з Вілкула. Це ще раз підтверджує мою попередню тезу: Луценко веде себе як політик, а не як Генпрокурор. У цій ситуації Юрій Віталійович працює заради піару і використовує свою посаду як трамплін для продовження політичної діяльності на більш високому рівні. Всі ми чули зі ЗМІ про наявність у нього навіть прем'єрських амбіцій, час від часу мова йшла навіть про президентські", - заявив адвокат.

Нагадаємо, що Регламентний комітет Верховної Ради опублікував висновок про подання ГПУ щодо народного депутата Олександра Вілкула. У документі, зокрема, йдеться, що докази Генпрокуратури ґрунтуються на припущеннях та на показаннях, здобутих незаконним шляхом.

Олексій Баганець працював заступником генпрокурора, а в 2010-2012 рр., як адвокат, був захисником нинішнього генпрокурора Юрія Луценка, обвинуваченого режимом Януковича в посадових злочинах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів