"Штаб блокади торгівлі з окупантами", Facebook

У штабі блокади повідомляють про допитах правоохоронцями учасників акції в Конотопі. Відповідну заяву опубліковано на сторінці штабу блокади в Facebook.

"Сьогодні з самого ранку на роботу до активістам і волонтерам Конотопа, які допомагали учасникам блокади торгівлі з окупантами, прийшли співробітники обласної прокуратури. Заявлено, що вони проходять свідками у справі щодо блокади. При цьому, по якій саме справі не уточнюється", - повідомляють в штабі блокади.

Також у повідомленні наголошується, що зараз співробітники прокуратури допитують учасників блокади в Конотопі. При цьому наголошується, що точна кількість осіб, які мають намір сьогодні допитати співробітники прокуратури не відомо.

Новини за темою: Єлісєєв: Торгівельна блокада перешкоджає введенню Євросоюзом точкових санкцій проти бізнесу в РФ

Раніше повідомлялося, що увечері 4 березня учасники торгової блокади відкрили новий "редут" у місті Конотоп Сумської області. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом блокування залізничного сполучення в Конотопі. 5 березня блокаду залізничного сполучення в Конотопі Сумської області зняли.

Нагадаємо, що добровольча блокада на Донеччині триває з середини січня. В останні кілька днів правоохоронні органи намагалися її припинити. Деякі учасники блокади були затримані. Тим часом бойовики ввели "зовнішнє управління", фактично захопивши українські підприємства на підконтрольній їм території і влаштували власну блокаду.

Відзначимо, що в Слов'янську на блокпосту стався конфлікт між правоохоронцями за участю нардепа Володимира Парасюка і прихильниками блокади. В результаті конфлікту 7 співробітників поліції опинилися в лікарні з травмами різного ступеня тяжкості. Як повідомлялося, нардеп погрожував поліцейським і вилаяв їх.

Президент України Петро Порошенко назвав депутатом середнього роду позафракційного нардепа Володимира Парасюка, а сам інцидент - ганебним.

Сьогодні РНБО ухвалив рішення про повну заборону на перевезення вантажів на територію, підконтрольну бойовикам. Ця заборона не стосується гуманітарних вантажів та особистого транспорту мирних жителів. За даними секретаря РНБО Турчинова, всі дороги вже перекриті.

Новини за темою: Геращенко: Блокада Донбасу - це "спусковий гачок" для погіршення економіки на окупованих територіях