У Ризі проходить другий день саміту "Східного партнерства"

Порошенко закликає Європу на цьому саміті надати Україні безвізовий режим з ЄС

.facebook.com/petroporoshenko

У Ризі триває дводенний саміт "Східного партнерства". Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

"Починається саміт "Східного партнерства". Вітаю глав делегацій країн #ЄU і #ЕaP!" - написав він.

.facebook.com/petroporoshenko

У свою чергу кореспондент телеканалу "112 Україна" зазначає, що о 11:00 відбудеться підписання кредитної угоди.

«О 9 годині в Ризі, в приміщенні Національної латвійської бібліотеки, де проходить саміт "Східного партнерства" починають збиратися делегати, що беруть участь в цьому саміті. О 10 годині почнеться формальна робота в пленарному режимі. На 11:00 запланована важлива для України подія - це підписання кредитної угоди, ЄС надає Києву 1,8 млрд євро на підтримку українських реформ. Ця угода з української сторони буде підписувати міністр фінансів Наталія Яресько та голова Нацбанку Валерія Гонтарєва".

Нагадаємо, саміт "Східного партнерства" ЄС пройде в Ризі 21-22 травня. Президент Порошенко закликає Європу на цій зустрічі підтримати надання Україні безвізового режиму і ввести його в дію з 1 січня 2016 року.

Новини за темою: Робота над декларацією саміту в Ризі триває, - Ірина Геращенко

Тим не менш, в кінці березня голова представництва Європейської комісії (ЄК) в Україні Ян Томбінський заявив, що ЄС не ухвалить рішення про безвізовий режим з Україною на саміті "Східного партнерства" в Ризі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів