У Румунії тривають антиурядові протести, учасники акцій встановлюють намети

Акції пройшли не тільки в Бухаресті, але і у всіх великих містах країни

Mediafax

У неділю, 12 серпня, у Румунії продовжилися вуличні протести. Про це повідомляє агентство Mediafax.

Як повідомляється, на третій день хвиля протестів вийшла за межі Бухареста - люди вийшли на протестні акції по всій країні. У столиці на вулиці вийшли десятки тисяч чоловік, в інших містах акції були менш масштабними, проте вони пройшли у всіх великих містах - тисячі людей вийшли на вулиці таких міст, як Клуж-Напока, Констанца, Ясси, Сібіу. Менш численні протести пройшли і в інших містах.

Крім того, у Клуж-Напоці почало формуватися наметове містечко - близько 80 чоловік встановили намети біля будівлі місцевої адміністрації і залишалися в них всю ніч.

Ніяких значних інцидентів під час недільних акцій зафіксовано не було.

Нагадаємо,  Бухаресті у п'ятницю, 10 серпня, почалися антиурядові протести, в їх ході відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією. Правоохоронці застосували балончики зі сльозогінним газом і водяні гармати. 

За останньою інформацією, в результаті силового розгону антиурядового мітингу в Бухаресті постраждали 452 людини, більше 60 з них знадобилася госпіталізація.

У суботу, 11 серпня, протести продовжилися - на акцію вийшли близько 40 тис. чоловік, які зібралися перед будівлею уряду. Мітингувальники скандували "Відставку" і розмахували румунськими та європейськими прапорами.

Демонстранти виступають проти правлячої коаліції на чолі з Соціал-демократичною партією. Зокрема, закликають уряд піти у відставку і вимагають проведення дострокових виборів. Крім цього, серед вимог - підтримка правосуддя та недопущення до влади людей з кримінальним минулим.

Джерело: Mediafax

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів