У Ростові судять Зейтуллаєва: Он має намір голодувати до винесення вироку

Російська влада звинувачує кримського татарина в тероризмі і називає організатором осередку ісламської організації "Хізб ут-Тахрір"

Фігурант севастопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Руслан Зейтуллаєв Едем Семедляєв, facebook

Фігурант "севастопольської справи "Хізб ут-Тахрір" Руслан Зейтуллаєв, якого судять у російському Ростові-на-Дону, відмовився закінчувати голодування до винесення вироку. Зейтуллаев голодує вже 17 днів. Про це в п'ятницю, 21 квітня, у Facebook повідомив російський журналіст Антон Наумлюк.

"Руслана Зейтуллаєва доправили до суду. Виглядає виснаженим, але тримається міцно. Адвокати вмовляли кинути голодування, але Руслан відмовився до винесення вироку. Еміль Курбедінов нагадав про лист Сахарова до Мустафи Джемільова під час голодування. "Буду готовий кинути, якщо не зможу читати намаз, якщо знепритомнію, наприклад. Але я жодного ще не пропустив", – відповів Руслан. У СІЗО його вмовляють кинути голодування тричі на день", – написав Наумлюк.

Варто відзначити, що при цьому в медслужбі СІЗО Зейтуллаєву виписали довідку про задовільний стан здоров'я. Про це повідомив у Facebook адвокат кримчанин Едем Семедляєв.

Нагадаємо, кримського політв'язня Руслана Зейтуллаєва російська влада звинувачує в тероризмі і називає організатором осередку ісламської організації "Хізб ут-Тахрір". У відповідь на це кримчанин у російській в'язниці оголосив голодування з вимогою передати його Україні. Внаслідок голодування Зейтуллаєв втратив понад 6 кг, йому складно говорити стоячи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів