У Росії готуються до конфіскації фабрики Roshen у Липецьку, - джерело

Джерело заявляє, що до потужностей фабрики в Липецьку проявили інтерес кілька компаній

GOROD48

У Росії готуються до конфіскації фабрики Roshen у Липецьку, селі Сєнцово і селі Косирівка, пише "Апостроф" з посиланням на джерела в Адміністрації президента.

"Це початок конфіскації. Швидше за все, фабрику відберуть, як відібрали "Севморзавод", - сказав він. Джерело заявляє, що до потужностей фабрики в Липецьку проявили інтерес кілька компаній.

"Тепер, звичайно, її купувати ніхто не захоче. А Путін формально залишить її у власності Порошенка, бо це зручна мета для пропаганди. Як вони оформлять конфіскацію, залишивши формальну власність – подивимося", - додало джерело.

При цьому джерело зазначило, що дії російської влади не впливають на позицію президента, а "війні" проти Порошенка в Росії вже кілька років.

Новини за темою: З фабрики Roshen у Липецьку податкова служба планує стягнути недоплату ПДВ і штраф на 30 млн рублів, - джерело

Нагадаємо, бійці підрозділу поліції РФ ОМОН сьогодні, 1 квітня, заблокували вхід на кондитерську фабрику корпорації Roshen в російському Липецьку. Компанія заявила, що розцінює дії російських силових структур на своїх підприємствах в Липецьку як неправомірні.

Пізніше стало відомо, що працівникам фабрики дозволили покинути територію підприємства.

Джерело: Апостроф

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів